“Росія відчуває, що їм недовго залишилось”: Зеленський прокоментував заяву Путіна про контрнаступ ЗСУ. Відео

Новини

Президент Володимир Зеленський прокоментував заяву російського диктатора Володимира Путіна про початок українського контрнаступу. Він закликав довіряти нашим військовим, які наразі перебувають “на позитиві”.

Про це глава держави сказав 10 червня під час спільної пресконференції з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, повідомив кореспондент OBOZREVATEL. Той факт, що президент РФ говорить про контрнаступ ЗСУ, президент назвав “цікавим”  

“Важливо, що Росія відчуває це завжди – що їй недовго залишилося, на мою думку. Контрнаступальні та оборонні дії, відповідні, відбуваються в Україні. На якій стадії – я не буду говорити детально. І вважаю, що ми обов’язково все це будемо відчувати. Я не довіряв би тим чи іншим Telegram-каналам, а особливо Путіну. Довіряти треба нашим військовим”, – наголосив Зеленський.

Він наголосив, що в питанні українського контрнаступу не варто довіряти словам окупантів та неперевіреній інформації.

Зеленський також додав, що постійно перебуває на зв’язку з українськими військовими, яким довіряє. Всі вони, за словами президента, “налаштовані позитивно”.

“Довіряти треба нашим військовим. Я їм довіряю. Я щоденно на зв’язку з нашими командувачами різних напрямків. Із Сирським, Тарнавським, із Москальовим, Наєвим, Залужним. Усі зараз налаштовані позитивно. Так Путіну і передайте!”, – зазначив президент.