Шанси Росії впали: агресор рухається до колапсу через рішення Путіна

Новини

Економічний потенціал Росії руйнується, санкції та рішення президента РФ Володимира Путіна прирекли агресора на стрімке падіння. У цьому потенціал кожного росіянина стрімко скорочується.

Про це йдеться у публікації Express.co.uk. “Путін підвів своїх співгромадян, не витративши іноземні інвестиції, які колись вливались в країну, на благополуччя та розвиток Росії”, – каже професор Бірмінгемського університету Джон Брайсон.  obozrevatel.com

Тепер через санкції та війну проти України шанси РФ впали, а агресор рухається до економічного колапсу. У Кафедрі підприємницької та економічної географії Бірмінгемської школи бізнесу розповіли: “Якщо ви подивіться на російську економіку, це справді досить цікаво, як тільки Путін анексував Крим, російська економіка почала руйнуватися”.

Володимир Путін не “турбується” про середнього росіянина. ЄС, США та Канада запровадили три типи санкцій, включаючи обмеження доступу до західних фінансових ринків та послуг для певних російських державних підприємств у ряді секторів, ембарго на експорт до Росії технологічне обладнання для розвідки та видобутку нафти та ембарго на експорт до Росії товарів спеціального призначення військового та подвійного призначення.

Путін замість того, щоб скористатися шансом та призвести до країни до економічного розвитку та благополуччя, привів до країни до неминучого падіння.