Росія вночі масовано атакувала дронами Рівненщину: зруйновано нафтобазу, боротьба з вогнем триває. Відео

Новини

Уночі четверга, 10 серпня, Росія здійснила масовану атаку ударними безпілотниками по території Рівненської області. Через дії окупантів зруйновано нафтобазу на Дубенщині – без жертв.

Відео дня

Про наслідки російського терористичного акту розповів голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Чиновник записав відеозвернення на тлі масштабної пожежі (щоб переглянути кадри, доскрольте новину до кінця).

“Сьогодні вночі Рівненщина зазнала масованої атаки безпілотниками. На жаль, повністю зруйновано об’єкт інфраструктури – це нафтобаза на Дубенщині”, – зазначив чиновник на місці події.

Росія вночі масовано атакувала дронами Рівненщину: зруйновано нафтобазу, боротьба з вогнем триває. Відео

За його словами, там розгорнуто штаб ліквідації надзвичайних ситуацій. Задіяно 45 рятувальників, 14 одиниць техніки, зокрема пожежний потяг. Також працюють відповідні слідчі комісії на чолі з керівниками силових структур області.

“Радіаційний та хімічний фон у нормі. Евакуація населення застосовуватися не буде”, – запевнив Коваль.

Нагадаємо, що повітряна тривога у Рівненській області тривала з 03:09 по 04:21. Тоді як загалом по Україні її вночі четверга оголошували у кілька хвиль по всій території. В Повітряних силах ЗСУ попереджали про загрозу застосування ворогом ракет і БПЛА.