“Він привіз мене додому, шнурочки розшнурував і лишився”. 53-річна Бурмака розповіла про роман із програмістом, молодшим за неї на 10 років

Новини

Українська співачка Марія Бурмака в інтерв’ю, яке 6 серпня вийшло на YouTube-каналі “Балючі теми”, розповіла про свій роман із чоловіком, який майже на 10 років за неї молодший.

53-річная артистка зізналася, що не афішувала цих стосунків, але уточнила, що її колишній обранець працює програмістом. gordonua.com

“Ми разом жили близько п’яти років. І це були дуже веселі стосунки, – розповіла артистка. – Він за мене молодший майже на 10 років. Я з пересторогою поставилася, коли він почав залицятися до мене. Він ходив на мої концерти”.

За словами Бурмаки, на той момент вона була в інших стосунках.

“Я говорила: “Вітю, моє серце зайняте, давай будемо друзями”. І в якийсь момент у мене зламався комп’ютер, ми в мережі перетнулися, я сказала. І він каже: “Ну я прийду – поремонтую”. І він прийшов, а я дивлюся на нього і думаю: “Боже, який красивий”. Вії, очі, кудряве волосся. Такий дуже зовні яскравий був. [Закохалася] досить швидко, почали разом жити”, – зізналась співачка.

Бурмака зізналася, що Віктор переїхав до неї після травмування.

“Я на зйомках каталася на ковзанах, упала і зламала плече. Він приїхав у травмпункт, у мене рука з гіпсом, я не можу розшнурувати собі все. Він привіз мене додому, шнурочки розшнурував, і потім якось так сталося, що він і лишився”, – зазначила Бурмака.

Артистка додала, що колишній коханий допомагав їй у скрутних ситуаціях навіть після того, як вони розсталися.

“Людина виявилася дуже надійною. Якби зараз була проблема і я попросила про допомогу, він би допоміг”, – резюмувала вона.

КОНТЕКСТ

Бурмака була двічі заміжньою за українським продюсером Дмитром Небесійчуком. Вони познайомились на музичному фестивалі. У шлюбі в них народилася донька Ярина (1995). Подружжя остаточно розлучилося 2000 року. Небесійчук помер за два дні після того, як дістав опіки під час пожежі в його будинку в січні 2022 року.

Наразі артистка має стосунки, але імені свого обранця не називає. За словами Бурмаки, раніше в них був роман, але вони розсталися, а через роки відновили стосунки.