Росіяни готують потужну атаку 24 серпня: українців попередили про серйозну загрозу

Новини

Росіяни схиблені на сакральних датах, тому дуже велика ймовірність, що на День Незалежності України, 24 серпня, вони влаштують масову ракетну та шахівницьку атаку.

Про це в ефірі “Фабрики новин” розповів військовий експерт Петро Черник.  politeka.net

За його словами, швидше за все окупанти вже готуються до масованої атаки. Однак вони навряд чи зможуть повторити одномоментні атаки, як у перший день війни 24 лютого 2022 року, і атаку минулого грудня, коли випустили за добу 235 ракет.

“Висока ймовірність, що хвиля ударів починаючи з 22-го по 25 серпня найімовірніше буде. Чи зможуть вони пройти планку, скажімо, грудня місяця – поки за грудень найбільш масований удар у місячному вираженні більше 235 ракет. І чи пройдуть вони планку першого дня – був перший день, нагадаю, вони випустили за раз 124 ракети, миттєво мені важко сказати. У них насправді накопичується проблематика з авіаційними носіями”, – каже Петро Черник.

Ракетний удар

За словами військового експерта, носії російських ракет ще робітники, проте вони зношуються від такої кількості запусків ракет.

“Носій, що завдає ударів – Ту-95МС, наймолодших з них 94-го року виробництва. Кожен його виліт – це серйозне навантаження на двигуни, і взагалі на сам планер. Це все буде виснажуватися, але не такими швидкими темпами, як би ми цього хотіли”, – каже Черник.