Військового позбавили життя у Києві: суд виніс скандальний вирок

Новини

21 жовтня 2022 року в Голосіївському районі Києва між водієм автомобіля Hyundai, який став потерпілим, та водієм автівки Lexus виникла суперечка щодо першочерговості проїзду. Під час конфлікту пасажири Lexus побили водія Hyundai.

Надалі водій автомобіля Lexus відкрив вогонь по потерпілому, після чого він і його спільники втекли.  today.politeka.net

Військовий пізніше помер від отриманих травм. Як повідомила прокуратура 16 августа, Голосіївський районний суд Києва ухвалив цинічне рішення, щодо затриманих.

вбивство добровольця Щербини

Так, Голосіївський районний суд Києва вирішив дозволити затриманим в справі про вбивство військового Олексія Щербини, добровольця батальйону “Свободи”, вийти під заставу.

Суд повністю задовольнив клопотання прокуратури та відправив фігурантів під варту до 12 жовтня. Водночас для двох обвинувачених дозволив внести понад 800 тисяч гривень застави.

Прокуратура намірена оскаржити це рішення суду. Вони наголосили на тому, що протягом усього розгляду справи, як на досудовому етапі, так і на суді, вони підтримували позицію щодо тримання всіх фігурантів під вартою без можливості внесення застави.

Прокуратура також зазначила, що через використання насильства під час злочину, суд повинен був утримати обвинувачених без можливості виходу під заставу згідно з пунктом 4 статті 296 Кримінального кодексу України.