Росіяни тікають зі своєї країни: на кордоні з Казахстаном величезні черги, а Латвія припинила видавати візи

Новини

На кордоні між Росією та Казахстаном з’явилася величезна черга. Водночас Латвія для того, щоб зупинити потік мігрантів із країни-агресора, перестала видавати, зокрема, гуманітарні візи.

Як написав на своїй сторінці у Twitter президент Латвії Едгарс Рінкевичс, країна припиняє видачу гуманітарних віз для громадян Росії. “У зв’язку з подіями в Росії Латвія не видаватиме гуманітарні чи інші візи, що не змінилося з 19.09.22. введено обмеження на перетин кордону для громадян РФ”, – наголосив лідер Латвії. finance.obozrevatel.com

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс

Країни координують спільну охорону кордону з Росією та за необхідності прийматимуть подальші спільні рішення. На події у Росії відреагував і міністр закордонних справ Чехії Ян Липавський. Він заявив, що тепер літня відпустка в деокупованому Криму стає реальнішою перспективою.

Також з’явилися повідомлення про величезні черги на кордоні між РФ та Казахстаном.

“Перше, що роблять росіяни, коли у них у країні починаються проблеми – це тікають до Казахстану. Відео з кордону Казахстану з Росією. Величезні черги росіян, які бажають стати казахами”, – йдеться у повідомленнях у соцмережах.

Раніше в Ростовській області РФ на тлі заколоту ПВК “Вагнера” Євгена Пригожина місцева влада спробувала заспокоїти росіян розповідями про запаси продуктів. Директор департаменту споживчого ринку регіону Олексій Панкратов заявив, що запасу вистачить на тиждень.

У РФ банки підвищили готівкові курси долара та євро. Долар подорожчав із 84 до 105 рублів, а євро – з 92 до 115 рублів.

Нагадаємо, напередодні Пригожин оголосив “війну” Шойгу: з самого ранку 24 червня в Ростові-на-Дону триває захоплення будівель, у Воронезькій області повідомляють про перестрілки, у низці регіонів відзначено велику кількість військової техніки та озброєних людей. Контртерористичну операцію оголосили навіть у Москві, а у кількох областях людей закликали не виходити з будинків.

За словами Пригожина, найманці контролюють усі військові об’єкти Ростова, зокрема аеродром. Він висунув ультиматум Шойгу.