Росіяни “випадково” скинули авіабомбу на окуповане місто

Новини

На Рубіжне ворог скинув авіабомбу ФАБ-250.

Російський літак 8 січня скинув авіабомбу на окуповане Рубіжне Луганської області. Окупанти заявили про “позаштатне сходження авіаційного боєприпасу ФАБ-250”.  tsn.ua

Про це повідомив ватажок так званої “ЛНР” Леонід Пасічник.

“За виконання бойових завдань літаком повітряно-космічних сил Російської Федерації над містом Рубіжне відбулося позаштатне сходження авіаційного боєприпасу “ФАБ-250”, – написав Пасічник у Мережі.

Він стверджує, що минулося без постраждалих і що всіх мешканців найближчих будинків оперативно евакуювали. Місцевим жителям запропонували розміститися у пункті тимчасового розміщення. Там зараз перебувають п’ятеро людей, серед яких є двох дітей.

На місці працює слідчо-оперативна група так званої “МВС”, представники “МНС” та військової комендатури. За словами ватажка “ЛНР”, фахівці ухвалюють рішення про знешкодження боєприпаса.

До слова, 2 січня під час масованої атаки по Україні російська ракета впала у Воронезькій області РФ. У селі Петропавлівка були зруйновані багато будинків, а російські пабліки інформували про 11 загиблих і десятки поранених.