Які речі не можна зберігати на горищі будинку: практичні поради збережуть майно

Новини

Порожнє горище не обов’язково є ідеальним місцем для зберігання речей, коливання температури та вологості можуть призвести до катастрофи для багатьох важливих предметів.

Багато предметів, які зазвичай знаходяться на зберіганні, схильні до пошкоджень через вологість, шкідників і різких коливань температури.

Цей список допоможе переконатися, що ваші важливі документи та сувеніри залишаться в цілості та безпеці, якщо ви ніколи не зберігайте їх на горищі.

Шкіра

Шкіряним курткам, меблям і рукавичкам не місце на горищі. Екстремальні температури та коливання температури можуть призвести до висихання шкіри, її ламкості та розтріскування. Вологість також неприпустима. Шкіра легко брудниться, якщо не почистити її відразу. На горищі, швидше за все, збитки будуть завдані задовго до того, як ви зможете щось з цим вдіяти.

Важливі документи

Коробки з податковими деклараціями, квитанціями та іншими паперами часто потрапляють на горище. Однак усі вони, включаючи свідоцтва про народження, медичні записи, паспорти та іншу цінну інформацію, можуть легко зіпсуватись при екстремальних температурах та вологості на горищі. У деяких випадках сам папір може зберегтися, але вологість і тепло також можуть пошкодити чорнило і потьмяніти олівцеві позначки, створюючи нерозбірливий безлад.

Інструменти

Дерев’яні інструменти особливо схильні до небезпеки пошкодження при зберіганні при екстремальних температурах. Наприклад, клей у корпусі скрипки може розплавитися, а пліснява становить небезпеку для всього, що зроблено з дерева. Тканини корпусів інструментів також схильні до ризику зараження пліснявою і комахами.

горище

Вовна та делікатні тканини

Метелики люблять вовняні ковдри та одяг, і їх може бути важко позбутися навіть в основній житловій зоні будинку. На недобудованому горищі ймовірність виникнення проблем із жуками значно зростає. Однак шерсть — не єдина тканина, яка потребує особливих вимог щодо зберігання. Моль та інші комахи теж люблять льон, бавовну та інші натуральні тканини.

Електроніка

Старі телевізори, смартфони, планшети та більшість інших електронних пристроїв мають певний безпечний діапазон температур. Все, що вище або нижче може пошкодити компоненти. У розпал літа температура на горищах може досягати високих температур. Ваша електроніка може вийти з ладу після кількох гарячих (чи холодних) днів.

Дерев’яні меблі

Дзеркала, комоди та додаткові стільці легко знайдуть собі місце на горищі. Однак тепло може деформувати деревину. Щоб предмети меблів зберігали форму (в буквальному значенні), їм потрібне м’якше середовище з контрольованою температурою. Вологість теж позначається у вигляді плісняви. Іноді можна очистити дерево від плісняви, але в інших випадках видалити плями, які вона викликає, неможливо.

Свічки

Попередньо розплавлені свічки, ймовірно, не те, що ви маєте на увазі, але це те, що ви могли б отримати, якби вони зберігалися на горищі. Свічки плавляться від спеки, і віск потенційно може потрапити на решту в контейнері для зберігання.

Джерело: bobvilla.