СБУ затримала зрадницю, яка спрямовувала російські ракети на школи та електростанції.

Новини

Раніше правоохоронці вже затримали чотирьох спільників жінки.

Служба безпеки України викрила ще одну учасницю інформаторської мережі РФ, яка діяла у прифронтових районах сходу України. Зрадниця “наводила” російські ракети по школах та електропідстанціях у Донецькій області.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

“У попередні місяці СБУ затримала чотирьох її спільників на спробах передавання російським окупантам розвідданих про базування Сил оборони на Бахмутському і Краматорському напрямках. Враховуючи співпрацю зі слідством, суд призначив їм покарання до 8 років ув’язнення”, – йдеться у повідомленні.

Затримана жінка переховувалась від правосуддя та продовжувала розвідувально-підривну діяльність проти України.

Зловмисниця приховано збирала інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів ЗСУ в районі Добропілля на Донеччині.

Крім того, вона передавала окупантам координати місцевих шкіл та об’єктів критичної інфраструктури, у тому числі підприємств енергетики.

Одержану розвідінформацію російські загарбники використовували для підготовки і проведення прицільних ракетних ударів по українських населених пунктах.

Як свідчать матеріали слідства, зловмисниця передавала закриті відомості своїй знайомій через анонімні месенджери. Потім розвіддані надходили до штабу 1-го армійського корпусу Південного військового округу ЗС РФ.

На підставі отриманих доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань).

Суд обрав їй міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.