«Сенс візиту не в підписаних документах»: політолог розповів, навіщо насправді Зеленський їздив до Польщі

Новини

Політолог Володимир Фесенко заявив, що сьогодні відносини між Польщею і Україною найміцніші за всю історію нашої незалежності та існування наших народів.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Сенс візиту не в підписаних документах. Це радше такий антураж, який супроводжує будь-який подібний візит. Що важливо? У чому головне значення цього візиту? Це перший офіційний візит за кордон», – наголошує Володимир Фесенко.

До того ж, пояснює експерт, були робочі візити до Вашингтона, Брюсселя, Лондона, Парижа, а цей – офіційний візит. До того ж, додає він, це перший офіційний візит нашого президента за весь час війни, і він відбувається до столиці Польщі. На думку гостя програми, це демонстрація того, що сьогодні Польща є одним із наших найближчих, найнадійніших союзників, це демонстрація політичного союзу двох країн – України та Польщі.

«Я сказав би так, що сьогодні відносини між Польщею та Україною найміцніші, найтісніші за весь час незалежності України, можливо, за всю історію існування наших народів. Тому що в історії було багато різного. Частина українських земель була у Речі Посполитій, це була суперечлива епоха у відносинах двох народів», – пояснює Володимир Фесенко.