“Кілька годин тому”: трагічно обірвалося життя відомого українського політика

Новини

Про це, як пише Politeka.netповідомив громадський діяч, депутат Ради двох скликань Олександр Доній.

«Прикра звістка- в автоаварії кілька годин тому загинув Володимир Стретович, в минулому- народний депутат кількох скликань», – написав Доній на своїй сторінці в Facebook.

Доній висловив співчуття рідним і близьким Стретовича.

«Він знаходив час для підтримки друзів. Він вмів дружити. У нас були спільні плани на майбутнє. Щирі співчуття рідним. Спочивайте з миром, пане Володимире. Світла пам’ять».

Про обставини трагедії поки не повідомляється. Стретовичу було 64 роки.

«Світла пам’ять!…Дуже добре знав пана Володимира, у 1994 – 1995 роках Володимир Стретович та Юрій Кармазін (і йому світла пам’ять) дуже тісно взаємодіяли з Меджлісом кримськотатарського народу та фракцією “Курултай” (14 депутатів) у ВР АРК, щоб зупинити повзучу російську експансію в Криму. І тоді все було досягнуто філігранно та ефективно, завдяки тому, що безпосередньо всіма заходами, спрямованими на нейтралізацію зусиль Москви з відриву Криму від України, керував Євгеній Марчук (світла пам’ять) – голова СБУ України, віце-прем’єр – міністр України, прем’єр-міністр України», – висловився про загибель Стретовича керівник Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.