Шансів вижити у підлітка не було: нова трагедія з українцем вразила Польщу

Новини

Під Краковом сталася трагедія з українським підлітком – польські ЗМІ повідомили деталі події.

У Польщі сталася трагедія із 17-річним українцем. Повідомляється, що трагедія, яка спричинила смерть підлітка, сталася біля польського населеного пункту Стерковець, що знаходиться в адміністративній громаді Бжеско Малопольського воєводства. Трагедія сталася у ніч проти 3 червня. politeka.net

Зокрема, відомо, що потяг збив 17-річного українця – шансів вижити не було. Від отриманих травм хлопець помер на місці, поліція розслідує причини та обставини.

Прес-аташе бжегської поліції Евеліна Буда повідомила: “Це був поїзд із Кракова до Тарнова. Смертельна пригода сталася близько опівночі. Загинув 17-річний громадянин України”.

Варто зазначити, що на місце події також прибули представники місцевої прокуратури, які проводили там роботу та разом із правоохоронцями встановлюють точні причини та обставини аварії із трагічним фіналом.

поліція, Польща

Кілька днів тому у Польщі трапилася інша трагедія з українцями. Так, на півночі Польщі у місті Бидгощ стався конфлікт, внаслідок якого загинули українці. Поліція прибула на виклик до однієї з квартир, де було виявлено двоє мертвих чоловіків 22 і 25 років. Крім того, пораненими були 71-річна та 25-річна жінки.