Шестеро дітей та дружина не дочекалися: життя бійця ЗСУ обірвалося за кілька днів до звільнення

Новини

Відспівували воїна за побажанням його рідних у місцевому храмі Української Православної Церкви священники Православної Церкви України за участі духовенства УПЦ.

На фронті загинув 36-річний Євген Головчак із Криничного Одеської області, який був батьком шести дітей – трьох доньок та трьох синів. Він міг не йти на фронт, як багатодітний батько, але не зміг залишитись осторонь і пішов захищати свою країну з перших днів війни. Про це повідомляється на телеграм-каналі “Меморіал героїв”. .politeka.net

Як батька 6 дітей його мали все ж таки звільнити зі служби. Дружина для цього підготувала усі документи, дуже боялась за чоловіка і вже готувалася до його повернення. Але за кілька днів до звільнення – 8 жовтня у районі села Петропавлівськ Куп’янського району Харківської області він помер. Після повернення з бойового завдання він, ще з двома побратимами, вибухнув на протитанковій міні і отримав осколкове поранення в голову несумісне з життям.

Сьогодні його молодшій дочці Світланці виповнилося два роки.

“Це Світланка. Сьогодні їй виповнилося два роки. Це свято вона зустрічає без тата. Його пам’ятатиме з фотографій…”, – йдеться у повідомленні.

Захисника України ховали у закритій труні, а його фото стояло поряд. Коли дитина побачила фото коханого тата, то почала тягнути ручки і кричала: ” Тато! Тато!”. Це змусило плакати навіть найсильніших у емоційному плані людей.

Наразі шестеро дітей стали опорою для своєї мами Лобові. А коли вона починає плакати, діти мовчки її обіймають.