Що це за бл…ство під час війни??? Школярка відрізала косу, щоб допомогти армії, а чиновниця мріє про Мальдіви і мільйон

Новини

Андрій Маршал

Звичні будні 331-го дня війни в Україні…

ПЕРШЕ ФОТО: 17-річна кропивницька школярка Вікторія Сушиліна відрізала косу, щоб допомогти армії. Вона продала волосся, яке відрощувала з народження. Перерахувала на рахунок Збройних Сил України 6560 гривень. Говорить, надихнули інші дівчата, які не маючи нічого більше, відрізають волосся, щоб допомогти бійцям.

ДРУГЕ ФОТО: в.о. голови податкової служби Києва Оксана Датій, у якої під час обшуку ДБР виявило 158 тис доларів США, 530 тис грн та 2,2 тис євро, дорогі прикраси, два автомобіля вартістю 150 тис. доларів, 3 квартири в Києві вартістю понад мільйон долларів та будинок на околицях столиці + списки бажань чиновниці: “заробити” 1 млн доларів на посаді, відпочити в Лондоні та на Мальдівах, отримати соболину шубу та годинник Breguet. Повсякденний бізнес держ.службовців України.

Що це за бл…дство під час війни???

Війна і щоденні похорони у нас лише для бідних, а ожирівші від вседозволеності багатії держ.службовці-чинуші, прокурори, судді та мусора вивезли своїх діток за кордон і будуть надалі грабувати країну та 30 років обкрадений ними народ і після року повномасштабної війни?

Одні – вмирають в окопах сотнями В ДЕНЬ, щоб інші в цей час могли красти-красти-красти “заробляючи” МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ” на державних посадах, бо війна нічого не змінила ні на митниці/податковій/кордоні/прокуратурі/мусарні/судах: всі схеми, дерибани, рЄшалова на карман – все залишилось і лише розквітло!

Ні один корумпований чинуша і держслужбовець не має права знецінювати самопожертву десятків тисяч загинувших воїнів на передку, які вмирають щоденно за Україну!

Чи таке корумповане СИСТЕМНЕ блядство скрізь Вас і надалі влаштовує

джерело