Шторка у ванні – небeзпечний розплідник хвopоб, якщо її не чистити! Ось як зробити це просто та безпечно

Новини

Мало хто любить витрачати години на прибирання квартири. Особливо це напружує тих, хто працює.

Пропонуємо для вас одне рішення, яке допоможе стрімко привести в порядок ванну.

Що швидше за все забруднюється тут? Шторка для душу. І ви біжите купувати нову. Однак після наших порад це не треба буде робити. Є метод зупинити процес почорніння фіранки та позбутися плісняви.

Вам знадобляться звичайні миючі засоби: будь-який з пральних порошків, 100 грамів харчової соди; трошки оцту.

Як очистити заплямовану шторку? Спочатку виперіть її в пральній машині звичайним порошком. Однак до цього в відсік для головного прання потрібно налити трохи білого оцту і насипати 100 грамів соди. Оцет беріть будь-який – звичайний або яблучний.

Крім того, в воду можна кинути 2-3 брудні кухонні рушники. Подібне поєднання виведе бруд не тільки з шторки, а й з рушників, на яких постійно багато жирних плям. Сода при цьому відіграє роль скрабу.

Кондиціонер додавати не варто. У ньому немає потреби.

Ви запитаєте про режим? Краще обрати самий звичайний, з найбільшою температурою до 40 градусів. Більш високу температуру краще не виставляти. У складі шторки багато синтетики, яка може зіпсуватися через надзвичайно гарячу воду.

Не забувайте про проміжне чищення. Щоб фіранка для ванни постійно була в чистоті, потрібно очищати її між пранням.

Розведіть білий оцет у воді, відповідно до пропорції 1:1. Вилийте суміш у пульверизатор. Добре потрясіть флакон, щоб вода і оцет перемішалися. І покропіть штору.

Найкраще робити так після кожного прийому душу. Це не дасть цвілі і грибкам поширюватися.

Можна проводити і додаткову чистку. Іншими словами, протирати штору щіткою або мочалкою, змоченою в оцтової консистенції.

Якщо ви не любите запах оцту, замініть його лимонним соком.