Цей чоловік врятував близько 400 людей, задавши їм одне просте запитання

Новини

Іноді життя може бути непростим, часом — дійсно важким, а іноді — просто нестерпним. Тоді люди впадають у депресію і можуть зважитися навіть на camoгyбcтвo.

І якщо поряд в останній момент виявиться людина, яка зможе допомогти і відвести від вас цю біду — значить, вам пощастило. Ось реальна історія про таку людину, яка простим добрим словом зуміла врятувати життя багатьох потенційних camoгyбців, інформує Ukr.Media.

Його звали Дональд Річі, він жив в Австралії на мисі Геп, сумно відомому як мис camoгyбців. Дональд протягом більше 50 років допомагав таким людям. Він спеціально гуляв пізно ввечері та вночі в околицях, вишукуючи тих, хто вирішив звести рахунки з життям. Коли він бачив таку людину, то заговорював з нею, зазвичай починаючи з такого простого запітання — «Чи не випити нам чаю?». Дуже по-доброму, запрошував зайти в гості, випити чаю, поговорити. І зазвичай йому вдавалося їх переконати. Кажуть, що за своє життя він врятував понад 400 осіб.

На жаль, не всіх вдавалося врятувати.

Дочка Дайан Геддін на ім’я Трейсі — одна з тих, кого не вдалося переконати. Через кілька років після зустрічі з Доном вона все-таки пoкiнчuла з собою (Трейсі страждала від психічного захворювання). Але її мати все одно була вдячна Дону за спробу: «Він просто ангел! Більшість людей нічого б не зробили, відвернулися б і просто пішли. А у нього вистачило хоробрості, мудрості і душевного тепла, щоб спробувати допомогти людині, яка дійшла до краю.»

Здавалося б, так просто: просто підійти і поговорити по-людськи, дати людині душевну теплоту і розуміння в той момент, коли їх так бракує.

Дональда знали і поважали в Австралії. На визнання його заслуг перед суспільством йому вручили нагороди «Medal of the Order of Australia» та «Local Hero Award». Він пoмep 13 травня 2012 року у віці 86 років. Дональд Річі залишив про себе добру пам’ять, і врятовані ним люди досі вдячні йому кожен день за те, що залишилися живі.