“Шукала подарунок”: життя мами-красуні обірвалось у день народження дочки

Новини

Трагедія сталася посеред вулиці, пише Politeka.net з посиланням на проєкт Меморіал, присвяченый пам’яті загиблих у війні росії проти України.

Того дня у молодшої дочки Анни Бочарової був день народження. Подруга жінки розповідає, що під час бойових дій у Маріуполі Анна перебувала в 17 мікрорайоні.

«Анна шукала подарунок для дочки. Коли вдалося купити іграшку, вона була дуже щаслива. Та вийшовши з магазину, Аня не дійшла додому – прилетіла ракета. Осколки поранили її в живіт. Лікарі не змогли врятувати життя Анні, того ж дня вона померла», – розповідають про трагедію, яка сталася 4 березня 2022-го року, на сторінці «Мєморіалу».

Жінці було всього 33 роки. Вона працювала на металургійному комбінаті імені Ілліча.

Подруга згадує про неї, як про добру, чуйну, дбайливу і ніжну маму. В Анни Бочарової залишилися дві маленькі донечки Аріша і Кірочка, і мама.

«Світла пам’ять. Вічний спокій», «Світла пам’ять», «Де тепер її дітки…», – коментують користувачі соцмереж трагедію.

Додамо тим часом окупанти продовжують зносити в Маріуполі будинки. На місці, де мешкали тисячі людей, залишаються порожнеча та котловани.

“Латишева 35. Було. Квартал Азов’є доповнює пустелю Черемушкі. Друга за розміром чорна пляма Маріуполя. Колись тут мешкало близько 15 тис. людей», – прокоментував кадри з міста радник законного мера Петро Андрющенко.