Скабєєва несподівано визнала, що Крим – не Росія: здивувався навіть “експерт” у студії. Відео

Новини

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва відмовилася від претензій Росії на територію українського півострова Крим. Під час обговорення можливої передачі нашій державі німецьких ракет Taurus вона зазначила, що Крим не відноситься до РФ.

Відповідне відео опублікували Telegram-канали. Так, один із “експертів” у її студії почав вираховувати дальність зазначених ракет і дійшов висновку, що вони здатні “діставати” на 900 км (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини)obozrevatel.com

“Очевидно, що вони (ЗСУ. – ред.) не збираються бити по території РФ, це дійсно (була б. – ред.) найсправжнісінька Третя світова ядерна війна. Тобто битимуть вони, найімовірніше, по Криму, а судячи з кадрів, які ми дедалі частіше отримуємо – по Кримському мосту”, – наголосила пропагандистка.

“Але зачекайте, тут ви розділяєте територію…” – зауважив здивований “експерт”.

Нагадаємо, раніше Скабєєва поскаржилася, що в РФ уже ніхто не вірить у “жести доброї волі” російської окупаційної армії. За її словами, війська РФ відступають зі своїх позицій, тому що “так складаються обставини”. Водночас “експерт” пропагандистського шоу намагався її переконати, що в армії РФ “все під контролем”.

“Справи у нашого угруповання, за всієї поваги до жесту доброї волі, складалися в Київській та Чернігівській області так, що краще було піти. Саме так, усі люди в курсі. Тому зрештою це було названо жестом доброї волі, нашим гуманізмом”, – поскаржилася Скабєєва