Скандальне рішення щодо консульства рф в Одесі обурило українців: “Чекають на повернення?”

Новини

Одеська міська рада ухвалила рішення звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням про долю консульства Росії.

Перед початком вторгнення рф, консульство росії в Одесі спалювало поспіхом документи та знімало свої прапори з будівлі консульства. 23 липня депутат міськради від партії “Європейська солідарність” Петро Обухов повідомив, що конфіскація будівель російського консульства в Одесі була визнана недоцільною. politeka.net

консульство рф в одесі

Раніше, 3 травня, Одеська міська рада прийняла рішення звернутись до Кабінету Міністрів України з проханням конфіскувати будівлі консульства, які знаходяться на Гагарінському плато, 14. У рішенні вказувалося, що консульство не функціонує з моменту розриву дипломатичних відносин з росією 24 лютого 2022 року.

Проте, Кабінет Міністрів України спустив це звернення на Одеську ОВА. Хоча ОВА такі рішення в принципі ухвалити не може. Вирішили, що забирати недоцільно. Петро Обухов обурився щодо доцільності такого рішення і запитав, чи можливо в війну було б доцільно нарешті забрати консульство країни, яка напала на Україну.

консульство рф в одесі

Українці обурились через те, що сталося. Багато з них запідозрили, що депутати просто чекають на повернення росіян в Одесу:

“Якраз норм було би місце для збору гуманітарки”, “Вони що страх втратили?”, “В Одеській владі на жаль бардаку дуже багато і особливо дивують чиновники з двома паспортами в кишенях – напевно на випадок, щоб вчасно перевзутися”, “Досі не на часі… Клоуни”, “Чекають на повернення?”.