“Слабкість Росії очевидна”: Зеленський відреагував на “заколот” Пригожина і виніс “вирок” Кремлю

Новини

Президент України Володимир Зеленський відреагував на протистояння двох російських воєнних злочинців – Сергія Шойгу та Євгена Пригожина. Глава держави заявив, що ця ситуація свідчить про слабкість Росії.

Зеленський наголосив, що РФ сама почала руйнувати себе, коли обрала шлях зла. Про це президент написав у своєму Telegram.

Глава держави зазначив, що спочатку держава-терорист Росія вторглася в Україну, щоб знищувати міста та вбивати мирних мешканців. Тепер керівництво РФ змушене забарикадуватися в Московській області від тих, кого саме озброїло.  war.obozrevatel.com

“Росія довго маскувала пропагандою свою слабкість і дурість свого правління. А тепер хаосу вже стільки, що жодною брехнею його не сховаєш. І все це – одна людина, яка знов і знов лякає 1917 роком, хоча взагалі ні до чого іншого привести не здатна”, – заявив президент.

Він наголосив: що довше країна-агресор РФ триматиме свої війська на території України, то більше проблем отримає. Зеленський запевнив, що наша країна здатна захистити Європу від російського зла та хаосу.

“Слабкість Росії очевидна. Повномасштабна слабкість. І чим довше Росія триматиме свої війська та найманців на нашій землі, тим більше хаосу, болю і проблем для себе ж потім отримає. Це теж очевидно. Україна здатна захистити Європу від розповзання російського зла і хаосу”, – сказав президент.