Вершкове масло перетворилося на “золоте”: які ціни в супермаркетах

Новини

Українців приголомшили новими цінами на соціально значущий продукт

Цінники в супермаркетах на популярні молочні продукти ростуть настільки стрімко, що незабаром українцям доведеться замінювати вершкове масло маргарином або відмовитися від цієї продукції. Скільки коштує вершкове масло у другій половині червня, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.bbcccnn.org

В Україні стрімко дорожчає молочна продукція, зокрема вершкове масло. Цінник на соціально значущий продукт досягнув рекордного рівня і з кожним місяцем все більше мотивує покупців переходити на маргарин.

Вершкове масло. Фото: youtube

Так, станом на 20 червня масло вершкове торгової марки “Селянське” 72,5% у середньому продається по 66,80 гривні за 200-грамову упаковку. У травні вартість цього ж продукту була нижчою – 66,10 гривні. Ціни на продукт коливаються від 64,90 до 70,60 грн за упаковку, залежно від торгової мережі.

Ціни на вершкове масло, скріншот з відео

Олія вершкове торгової марки “Яготинське” 73% у середньому пропонується по 69,08 гривні за 200-грамову упаковку. Для порівняння, у травні вартість продукту була помітно нижчою – 67,96 гривні за упаковку. Знайти цю олію можна за ціною від 66,90 до 71,24 гривні, залежно від супермаркету.

Вершкове масло. Фото: скрін Мінфін

Вершкове масло. Фото: скрін Мінфін