Смертельна повінь у росії: прорвало дамбу, будинки плавають вулицями, кадри масштабної НП

Новини

Починаючи з 9 серпня, на Примор’я обрушилися потужні зливи, що викликало підйом рівня води в річках та підтоплення. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що вода відрізала від сполучення 31 населений пункт, у 15 муніципалітетах запровадили режим НС.

Через паводок у регіоні загинули щонайменше троє людей. Серед них двоє дітей, яких потоком води затягнуло до водопропускної труби.

потоп в рф

В Уссурійську вранці 12 серпня прорвало недобудовану дамбу, яка мала захищати один із мікрорайонів міста від підтоплення. У місті затоплено десятки будівель, будинки буквально плавають вулицями. Також затопило місто Спаськ-Дальній — у житлових будинках води набралося до пояса. Триває евакуація мешканців.

“З раннього ранку вода почала різко прибувати. Ми не очікували на неї. Історичний максимум тут 50 см. А зараз буквально за 6 годин затопило до 2-х метрів. Вода прибувала стрімко по 30-40 см на годину”, – бідкаються представники місцевої влади.

потоп в рф

За даними МНС, у 17 муніципальних утвореннях Приморського краю підтоплено сім багатоквартирних будинків, 729 приватних, 1983 присадибних ділянок та 40 ділянок доріг. У пунктах тимчасового розміщення по всьому краю перебуває 612 осіб.