“Вічно пам’ятатимемо їхні подвиги”: обірвалося життя захисників із Дніпропетровщини, що відомо

Новини

На фронті втратили життя двоє військовослужбовців із Дніпропетровщини – мешканець Криворіжжя Дмитро Кобешов та мешканець Новомосковського району Костянтин Фадєєв.

Про Дмитра Кобешова, загиблого воїна, зазначено на офіційній сторінці підприємства “АрселорМіттал Кривий Ріг”, де він працював співробітником.  main.politeka.net

Дмитро служив гірничим майстром в шахтоуправлінні гірничого департаменту. Його призвали до Збройних сил 21 березня 2023 року, і він відгукнувся на цей виклик без коливань.

Впродовж певного часу його вважали зниклим безвісти, проте наразі встановлено, що Дмитро загинув 25 червня цього року в бойових діях біля села Роздолівка у Бахмутському районі Донеччини. “Коли надійшла звістка про його зникнення безвісти, ми до останнього вірили і сподівалися, що Дмитро живий. На жаль, не справдилося. Герой загинув, але завжди житиме в наших серцях”, – додали його колеги.

Щодо Костянтина Фадєєва, іншого загиблого воїна, міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік повідомив про його смерть у своєму Telegram-каналі. Костянтин мав військове звання старшого сержанта та служив у механізованому взводі. Загинув він в бою з російськими військами.

“Костянтин загинув у бою, віддавши життя за всіх нас.
Біль, сльози та розпач відчуває народ України, коли гинуть наші захисники. Ми ніколи не зрадимо їх пам’яті, будемо вічно памʼятати їх подвиги”, – додав міський голова Новомосковська.