Софія Ротару несподівано звернулася до українців після тривалої відсутності: фото

Новини

Співачка Софії Ротару після довгої відсутності звернулася до українців, поділившись новою публікацією.

Як пише Politeka.net, Софія Ротару – успішна українська співачка, яка кілька років тому стала Національною легендою України. Зірка, як і інші знаменитості, підтримує Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами, а після повномасштабного вторгнення зайнялася волонтерством, збираючи гроші на допомогу Україні. При цьому родина зірки встигла потрапити у скандал, адже її сина Руслана та онука Анатолія зловили на кордоні під час спроби незаконно перетнути її. Після цього зіркове сімейство тривалий час критикували.

Не забуває Софія Ротару і про Інстаграм, де не так часто, але все ж ділиться своєю творчістю та особистими кадрами. А цього разу після чергової довгої відсутності знаменитість вийшла на зв’язок в Інстаграм, привітавши українців зі святом.

“Вітаю вас зі святом Благовіщення”, – написала артистка.

А до цього Ротару опублікувала посаду на підтримку України. Зірка це зробила за чотири дні після повномасштабного вторгнення.

“Незалежність і Свобода коштує дорого – це правда, але невже вона варта того, щоб російські ракети знищували мирних жителів, дітей і руйнували міста України”.

Ці факти розривають моє серце на частини!

Я у Києві!”, – написала зірка.