“Сором тобі”: українці відреагували на зміни в житті скандальної екс-прикордонниці

Новини

Колишню пресофіцерку Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка на початку року хизувалася своїми світлинами з Парижу, наздогнали великі зміни, пише Politeka.net.

Як виявилося, любительку розкішного життя звільнили з військової служби.

«На цей час вона звільнена з лав Державної прикордонної служби України відповідно до норм законодавства про військовий обов’язок і військову службу», – розповів речник ДПСУ Андрій Демченко в коментарі “УП”.

Українці не залишили цю подію у житті Плантовської. У коментарях на сторінці Іванни у Facebook користувачі соцмереж вітають дівчину і пробують пояснити, що роботу вона втратила через те, що вирішила похизуватися своїм розкішним способом життя у той час, коли тисячі українців, в тому числі і її колег, прикордонників, боронять Україну і гинуть за неї.

«І в дорогу далеку…))) Вітаю з звільненням))», «Головне, що показане на фото життя не по кишені людині її посади. Що означає – утриманка вищих, хто її туди і влаштував. Але й у вищих грошей на це не повинно бути. А що ці гроші з кишень платників податків нас з вами, коли ми останній шматок доїдаємо, природно це буде викликати роздратування і лють. Мало того, вона нас усіх за лохів вважає як і її папик», «Мабуть, так і не дійшло, що не час зараз для таких фото…», «Ганьбиш військову службу»,

«В країні війна, а ти витрачаєш державні кошти на рахвлєкуху… сором тобі», «Як добре,що тебе звільнили,сором і ганьба таким посадовцям як ти!»,

«У країні йде війна, а ти показуєш усім, що тобі начхати на це і відпочиваєш як раніше. Що має бути у голові людини, щоб це зрозуміти? Що має бути в душі та серці, щоб відпочивати під час війни? Судячи з відсутності мізків та серцевого болю за країну, ти не українка, ти не повинна мати паспорт громадянки країни, на яку тобі начхати», – пишуть українці вже звілненій з ДПСУ Іванні.