США дозволяють Путіну зібрати військо: Жданов назвав причину

Новини

Сполучені Штати та інші союзники України мають намір повністю позбавити країну-терориста Росію можливостей вести війну. З цієї причини вони не зацікавлені у швидкому розгромі армії ворога, дозволяють йому підтягнути резерви, зібрати військо і можуть відтягувати масові постачання озброєнь Україні.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив військовий експерт Олег Жданов. “Як у казці, Путін повинен залишитися біля розбитого корита“, – зауважив він.

За оцінками експерта, з цієї причини перемога України у війні є малоймовірною в першій половині поточного року.

“Як я розумію, Сполучені Штати все-таки відтягують постачання озброєнь Україні і дають можливість Путіну зібрати військо. І тому в першу половину року буде боротьба з цим новим сформованим збройним угрупованням Російської Федерації”, – припустив експерт.

На його думку, США використовують тактику “витягування всіх військових можливостей Росії”.

“Коли у Путіна не буде можливостей виставляти чергове військо, тобто проводити свою політику інструментами війни, тоді або він буде змушений іти назад, або його знесе еліта, тому що він не зможе контролювати ситуацію і керувати нею”, – додав Жданов.

“США та інші країни-партнери розширять наші вогневі можливості лише пропорційно наростанню загрози з російського боку. Захід надає нам зброю в межах мінімальної достатності”, – підсумував він.

OBOZREVATEL