“Своїй землі не можемо ради дати”: Окупанти почали задумуватись, навіщо взагалі було лізти в Україну. Перехоплення

Новини

Російські окупанти, побувавши на фронті, почали замислюватися, навіщо взагалі було лізти в Україну. Вони відверто заявляють, що не можуть навести лад на своїй землі, тому потикатися на нашу було абсурдом. Про це свідчить розмова військового РФ із дружиною, яку перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

“Не знаю, навіщо взагалі туди полізли. Хоча, бл*дь, своїй землі не можемо розуму дати”, – видав окупант. Він розповів, що піти у відпустку в його підрозділі можна лише за гроші і вартує така можливість дуже дорого. “Тут деякі пішли за гроші, якщо по одній людині відпускатимуть”, – сказав військовий РФ.

Окупант вважає, що загине в Україні. “Далі будемо тут помирати… Я не знаю, коли вони закінчать. Вони або переговорами закінчуватимуть, або нах*й…внатурі ядерною зброєю нах*й”, – сказав окупант. Він визнав, що ядерна зброя дістане навіть РФ. Жінка поскаржилася, що людям не дають спокою та заявила, що кривавий диктатор РФ Володимир Путін відмиває гроші. Чоловік у відповідь підтримав її, заявивши, що гроші на війну “витрачаються” в шалених розмірах.