Священник МП відмовив вносити труну військового в церкву: “Я не хочу зустрічатися з ними”

Новини

Черговий скандал за участі священника церкви московського патріархату.

Рідні, знайомі та небайдужі люди, які зібралися провести в останню путь полеглого військового прийшли до церкви. Проте, священник московського патріархату гостро відреагував на присутність капеланів Православної церкви України та відмовився не лише відспівати, а й заносити труну в церкву.lviv.znaj.ua

«На якій підставі ви двох наших хлопців не впустили сюда відспівати? Де ваша совість?» – таке питання поставив священнику один із чоловіків.

Однак своє рішення служитель церкви прокоментував наступним чином: «Я вам скажу чого, шоб ви розуміли. Того що я не можу тут служити з ними. Шо ви хочете? Шоб служили тут похорон капелани або ПЦУ, то я, не просіть мене шоб я заніс труну в церкву».

Військовий віддав життя, захищаючи рідну країну, народ, в тому числі і священника, який навіть не захотів заносити труну, щоб відспівати і провести військового з честю та гідністю. Невже всілякі принципи, переконання важливіші за людину, яка віддала життя за свободу України?

На жаль це не перший випадок такого ставлення до полеглих захисників. Раніше в Рівненській області не відчинили храм для відспівування воїна і рідним довелося провести цей процес за 18 кілометрів від рідного села.