В Україні пропонують запровадити нове свято: що ще хочуть відзначати у жовтні

Новини

Автори проекту вважають, що запровадження нового свята позитивно вплине на зміцнення національної єдності в Україні.

В Україні планують запровадити нове державне свято. Стало відомо чи буде в цей день вихідний для українців. Відповідний законопроєкт №9574 був зареєстрований на сайті Верховної Ради 7 серпня. today.politeka.net

Так, в Україні планується впровадити нове державне свято – День подяки, що надасть кожному українцю можливість висловити подяку тим, кого він бажає. Ініціатива передбачає обрання 22 жовтня в якості дати для цього свята та зроблення його вихідним днем.

В пояснювальній записці йдеться про те, що святкування Дня подяки має під собою логічні підстави: передусім, це буде сприяти зростанню вдячності на загальнодержавному рівні, де кожна особа зможе офіційно висловити свою подяку тим, кому вона цього бажає.

Автори законопроєкту пояснюють, що обрана дата припадає на осінь, період багатого врожаю, що сприятиме встановленню традиції відзначати свято разом за сімейним столом. За кордоном, 22 жовтня відзначають День позитивних змін.

Додатково вказується, що головною метою нового свята є “закріплення національної вдячності на загальнодержавному рівні та встановлення традиції висловлювати подяку тим, хто цього заслуговує”.

Автори проєкту вважають, що впровадження Дня подяки позитивно вплине на зміцнення національної єдності в Україні.