Сирський розповів про “перший успіх” наступальних дій: подробиці

Новини

Операція з оборони Бахмута триває.

Просування українських Збройних сил на Бахмутському напрямку – це перший успіх наступальних дій у проведенні операції з оборони Бахмута Донецької області.

Про це зранку 15 травня заявив генерал-полковник, командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

“Останні кілька днів показали, що ми можемо рухатись вперед та нищити ворога навіть у таких надскладних умовах. Ми воюємо меншим ресурсом, ніж ворог. Разом з тим, нам вдається руйнувати його плани. Все завдяки нашим бійцям, які б’ються з агресором, долаючи найвищу межу людських можливостей”, – зазначив він.

За його словами, наразі це лише частковий успіх. А тому “саме так його треба сприймати”. Операція з оборони Бахмута триває, наголосив генерал-полковник.

“Всі необхідні для оборони рішення ухвалені. Всі можливі сценарії розвитку подій ми з командирами відпрацювали безпосередньо на місці бойових дій”, – додав Сирський.

Ситуація в Бахмуті 

Напередодні у Міноборони заявили, що ЗСУ за день захопили понад 10 позицій окупантів в Бахмуті. Також  у самому місті тривають жорстокі бої. У відомстві кажуть, що ситуація на цьому напрямку дуже складна, проте українські воїни роблять неймовірне.

Тимч асом американські аналітики ISW інформували, що українські військові недавніми контрнаступальними діями звільнили 16,85 квадратних кілометрів у районі Бахмута.

За словами голови Офісу президента України Михайла Подоляка, успішні дії українських військових підрозділів у Бахмуті є тільки прелюдією до контрнаступу ЗСУ.

Днями командувач Сухопутних військ Олександр Сирський повідомив, що оборонна операція на Бахмутському напрямку триває. За його словами, ЗСУ рухаються вперед на деяких ділянках фронту, а ворог втрачає техніку та живу силу.