Ситуація кардинально зміниться: Україні передають зброю, яка дасть потужний ефект на полі бою

Новини

Україні виділили черговий пакет військової допомоги на загальну суму 2,6 мільярда доларів, у тому числі техніку та зброю, що допоможе ЗСУ на фронті.

За рік війни союзники України передали для ЗСУ багато видів зброї. З кожним новим пакетом допомоги бійцям на фронт йде дедалі сучасніша військова техніка. politeka.net

Азербайджанський військовий аналітик Агіль Рустамзаде в ефірі каналу “Caliber Az” розповів, що Україна отримає зброю, яка дасть потужний ефект на полі бою.

За словами експерта, з останнього пакету допомоги від США, а також окремим пакетом від Європи видно, що забезпечення української армії йде за трьома напрямками. Наразі Україні передають те, що стане незамінним на полі бою і там ситуація кардинально зміниться.

“Перший напрямок – Україні збільшують постачання артилеристських систем, ракетних також, і боєприпасів до них. Друга лінія допомоги – ЗСУ дають протидронні засоби. Навіть в останньому пакеті США там дуже багато гарматних і зенітних систем саме для боротьби з дронами на полі бою. І це дасть позитивний ефект. А третій напрямок – це паливо-заправники та військові автомобілі”, – запевняє Агіль Рустамзаде .

Крім того Агіль Рустамзаде зазначив, що в росії спостерігається голод із боєприпасами та недостаток снарядів. Про це російські солдати постійно трубять на камеру. Тільки постачання 100 тисяч снарядів з будь-якої країни можуть збільшити можливість армії росії. Але ні Іран, ні Північна Корея – не потягнуть виготовлення такої кількості снарядів щомісяця.