“Ситуація непроста”: дружина Павлика розповіла про серйозну проблему чоловіка зі здоров’ям, може знадобитися операція

Новини

Дружина Віктора Павлика, яка раніше намагалася викликати жалість після скандалу, розповіла про травму чоловіка.

Український співак Віктор Павлик разом зі своєю дружиною блогером Катериною Репяховою раніше потрапили у скандал, похвалившись спеціальною перепусткою для проїзду Південним мостом у Києві. Тоді Репяхова заявила, що така розкіш не для всіх після масового гніву українців почала виправдовуватися, назвавши все це жартом. politeka.net

При цьому Репяхова вкрай обурилася, що історія опинилася в ЗМІ і зробила ще більше галасу, хоча сама поширювала цю тему, виставляючи деталі напоказ. Цього разу Репяхова поділилася проблемами Віктора Павлика, у того почалися проблеми зі здоров’ям.

«Чоловікові треба буде робити ударно-хвильову терапію, але за неефективності – операція. Проблема з кісткою та м’язами. Десь була травма років п’ять тому чи більше. Сказали, що ситуація непроста», – заявила Репяхова.

Зазначимо, що трохи раніше Репяхова вже говорила про проблеми у Павлика. Молода дружина Віктора Павлика тоді зізналася, що все трапилося через необережність артиста, слід було обстежитися раніше:

«У нас як не одне, так інше! Віктор Павлік має проблему з рукою, завтра МРТ. Запустив ситуацію, рука давно болить, дотягнув до піку. Щось серйозне кажуть, треба лікувати! – додала Репяхова.