Загроза нового наступу окупантів, українцям назвали небезпечний напрямок: “Резервів у них вистачає”

Новини

анти мають сили, щоб у найближчі місяці кудись наступати з серйозними цілями, наприклад, на Краматорськ, Лиман чи Запоріжжя.

“Я думаю, вони спробують… Принаймні на одне оперативно-тактичне угруповання резервів у них вистачає, але це точно будуть не Краматорськ, і не Запоріжжя… Швидше за все, це буде ділянка Куп’янськ – Лиман”, – пише експерт.politeka.net

Також військовий оглядач розповів, які ми маємо перспективи на Куп’янському напрямку. “Ворог там просувається, взяв Масютівку. Чому не вдається зупинити його там? Чи це зараз не дуже важливий напрям для нас?”, – запитала читачка.

ЗСУ, війна

“Сподіваюся, ви розумієте, що ґрунтовно і докладно я вам не зможу відповісти… але, якщо лаконічно, то:
– поки не дуже значні…
– я не надавав би особливого значення якимось тактичним результатам противника, тим більше досягнутим, м’яко кажучи, “не сьогодні”… Основний сенс і вигода активізації дій противника на Куп’янському напрямі цілком зрозумілі… Тому чогось особливо небезпечного в оперативному відношенні поки що я не бачу…”, — заявив Костянтин Машовець.

Експерт додав, що Сватівсько-Кремінський напрямок має перспективи як можливий напрям для наступу, але справа за їх реалізацією

ЗСУ, війна