“Ситуація змушує нас”: син гауляйтера Балицького разом із дружиною і дитиною втік із Криму в Дубай

Новини

Члени родини гауляйтера тимчасово окупованих територій Запорізької області Євгена Балицького вирішили втекти із Криму. Замість тимчасово окупованого півострова син зрадника разом із сім’єю оселився в місті Дубай (ОАЕ).

Найімовірніше, родичі гауляйтера вирішили втекти з Криму назавжди. Про це повідомляє Telegram-канал “Ріа-Мелітополь” obozrevatel.com

Син зрадника Олександр Балицький зі своєю дружиною Ганною Балицькою (Шишкіною) та донькою Нікою залишили тимчасово окупований Крим у терміновому порядку.

Дружина зрадника зізналася у своєму Instagram, який, до речі, заборонений на території держави-терористки РФ, що переїхала з родиною в Дубай. Також вона у соцмережі “попрощалася” з тимчасово окупованим Кримом.

У своїй соцмережі жінка опублікувала фотографію пам’ятника затопленим кораблям у Севастополі та написала, що було “прикро” їхати, але “ситуація” змусила ухвалити це рішення.

Примітно, що раніше в мережі з’явилася інформація, що син гауляйтера Балицького розпродає ресторанний бізнес у тимчасово окупованому Севастополі.

''Ситуація змушує нас'': син гауляйтера Балицького разом із дружиною і дитиною втік із Криму в Дубай

''Ситуація змушує нас'': син гауляйтера Балицького разом із дружиною і дитиною втік із Криму в Дубай