Згадала про ООН: палка прихильниця УПЦ МП накинулася на журналістів через рішення щодо Лаври і заявила, що її ніхто не залишить. Відео

Новини

У середу, 29 березня, монахи Української православної церкви Московського патріархату мають остаточно залишити територію Києво-Печерської лаври. Сотні віруючих прийшли на територію монастиря нібито помолитися, але заразом встигли влаштувати скандал.

Одна з затятих шанувальниць УПЦ МП накинулася на представників ЗМІ і заявила, що Лавру ніхто не залишить. Про це повідомляє Telegram-канал OBOZREVATEL

Жінка заявила, що на УПЦ МП нібито навмисно ставлять тавро “Московського патріархату”, наголосивши, що через виселення монахів з Лаври їхні права “вийшли на рівень ООН”. Також вона видала, що за виселення УПЦ МП з Лаври “відповідальність будуть нести журналісти”.

Також парафіянка намагалася довести, що договір про оренду УПЦ МП території Києво-Печерської лаври нібито дійсний. На це представник ЗМІ порадив жінці звернутися до суду, щоб у законному руслі відстояти свої права. Втім вона видала, мовляв, “чому це вони мають звертатися до суду?”

Після цього в якості аргументу жінка чомусь вирішила згадати президента-втікача Віктора Януковича, а також екснардепа і кума російського диктатора Віктора Медведчука. При цьому вона видала, що представники української влади нібито нестимуть “відповідальність” за виселення УПЦ МП із Лаври.

Варто зазначити, що затятою захисницею УПЦ МП виявилася голова громадської організації “Жіноча сила України” Вікторія Кохановська. Користувачі соцмережі зазначили, що вона давно намагається захищати монахів Московського патріархату та звинувачує владу в “утиску” прав віруючих.

У мережі дорікнули “захисниці” УПЦ МП у маніпуляції та зауважили, що права віруючих ніхто не утискав. У коментарях до відео люди також порадили парафіянці звернутись до суду, а не розводити демагогію на території Лаври.