Точність вражає: ЗМІ зібрали всі прогнози Буданова щодо війни Росії проти України. Інфографіка

Новини

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов продовжує демонструвати свій професіоналізм, озвучуючи точні прогнози щодо війни Росії проти України. Деякі з них вже справдилися, інші ж у процесі реалізації.

Про це пише “Слово і діло“, яке зібрало найголовніші прогнози Буданова за 8 місяців повномасштабної агресії. Зокрема начальник ГУР навіть передбачав повномасштабне вторгнення РФ і наступ на Київ з боку Чорнобиля ще до 24 лютого.

Примітно, всі прогнози Буданова є вельми оптимістичними. Так, він ще у березні запевняв, що спроби Росії захопити Україну проваляться, а Білорусь не ризикне повноцінно вступити у війну.

Ще в березні Буданов прогнозував, що росіяни спробують спровокувати демографічну та гуманітарну кризу в нашій країні, а загрозу застосування ядерної зброї він називав малоймовірною.

Щодо ситуації на полі бою, то ще в червні начальник ГУР прогнозував звільнення острова Зміїний і анонсував переломний момент у війні з РФ у серпні.

Перед цим він висловив упевненість, що Україна звільнить усі тимчасово окуповані території. За його словами, більшість активних бойових дій завершиться до кінця 2022 року, а до кінця весни 2023-го ЗСУ увійдуть до Криму.

Щодо підсумків війни, то Буданов не сумнівається у перемозі України та повному відновленні територіальної цілісності. А ось на Росію, за його словами, чекає поділ на мінімум 3 частини або ж відносне збереження цілісності за умови зміни влади.

Точність вражає: ЗМІ зібрали всі прогнози Буданова щодо війни Росії проти України. Інфографіка