Трагедія сталася у шахті Кривого Рогу: з’явилися перші дані про жертви НП

Новини

Наразі поліція розслідує всі обставини та деталі цієї трагедії.

На шахті “Тернівська” в місті Кривий Ріг на Дніпропетровщині сталася трагічна подія – обвал. Цю інформацію підтвердила представниця зв’язків з громадськістю Криворізького районного управління поліції, Анастасія Субач.

За її повідомленням, 24 серпня близько шостої години ранку до поліції надійшло повідомлення про нещасний випадок, що стався на території Тернівського району міста.

“Прибувши на місце події, правоохоронці наразі встановлюють подробиці. Стало відомо, що під час проведення робіт з підвищеною небезпекою в шахті загинув 43-річний чоловік, ще один, 39-річний працівник, отримав травми”, – зазначила Анастасія Субач.

шахта, шахтеры

На даний момент поліція розслідує всі обставини та деталі цієї трагедії.

рятувальники, швидка

Крім того, варто пригадати, що сьогодні також було зафіксовано обстріли ракетами з боку росії міста Дніпро та Дніпропетровської області.

Одна з ракет була успішно збита, а інші потрапили у центральний автовокзал. Внаслідок прильоту було пошкоджено кіоски та кафе. Чимало місцевих об’єктів зазнали збитків, зокрема банк, заправка, готель, агрофірма, меблеве виробництво, будівля адміністрації та 15 кіосків. Також пошкоджені житлові будинки, 3 автобуси та декілька автомобілів, контактна тролейбусна мережа, системи водопостачання та газопостачання.

На жаль, унаслідок цього інциденту постраждало 10 осіб, серед яких 55-річна жінка та чоловіки у віці 33 та 48 років. Троє постраждалих перебувають у лікарні у середньо-тяжкому стані.

Джерело: Суспільне.