“Він був людиною важкої долі”: Путін офіційно підтвердив загибель Пригожина (відео)

Новини

Російський диктатор Володимир Путін офіційно підтвердив загибель засновника ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина. Кремлівський лідер назвав його талановитим бізнесменом та людиною “важкої долі”. Про це Путін говорив на зустрічі з ватажком “ДНР” Денисом Пушиліним. Відповідне відео опублікували росЗМІ, передають Патріоти України.

“Первинні дані говорять про те, що в літаку, що розбився в Тверській області, були співробітники групи “Вагнер””, – зазначив Путін. Слід зазначити, що диктатор не сказав безпосередньо, що ватажок “вагнерівців” загинув, проте говорив про нього в минулому часі, висловивши співчуття сім’ям загиблих. За словами Путіна, Пригожин був людиною складної долі, але талановитою. Він також додав, що знав ватажка найманців із кінця 90-х років.

Також лідер Кремля пообіцяв, що розслідування буде доведено до кінця. Наразі проводяться генетичні та технічні експертизи, на це потрібен час, зазначив він.

За словами Путіна, Пригожин напередодні тільки-но повернувся з Африки. Там він займався нібито нафтою, газом, дорогоцінними металами та камінням. “Зустрічався тут із деякими офіційними особами. Але що точно зовсім, мені про це доповідав сьогодні зранку керівник Слідчого комітету. Вони розпочали вже попереднє розслідування цієї події”, – наголосив диктатор.