Трагедії можна було уникнути: загинули 5-місячний малюк та його бабуся, з’явилися обурливі кадри

Новини

Увечері в п’ятницю, 31 березня, росіяни обстріляли з артилерії Авдіївку. Загинуло двоє осіб, з них одна дитина 2022 року народження. Ще двоє людей поранені. Подробиці трагедії повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко. politeka.net

“Жахлива трагедія у Авдіївці: під вогнем російської армії загинув 5-місячний хлопчик та його бабуся. Мати й батько дитини поранені. Важко усвідомлювати, що навіть в умовах цієї страшної війни, яку ведуть проти нас росіяни, цієї трагедії можна було уникнути: буквально вчора поліцейські вкотре вмовляли маму малечі подумати про сина й виїхати. Але, на жаль, навіть жорстка розмова не призвела до бажаного результату – жінка вже вкотре навідріз відмовилася виїхати у безпечніше місце. А сьогодні сталося непоправне”, — пише очільник ОВА.

Він показав відеозапис цієї розмови, в якій українські захисники вмовляли жінку виїхати з родиною в безпечне місце, а вона вперто відмовляється.

“На жаль, деяким людям евакуація й досі видається незрозумілим і зайвим кроком. Але це єдине, що зараз здатне зберегти життя. Вкотре звертаюся до цивільних, які всупереч здоровому глузду залишаються у прифронтовій зоні: евакуюйтеся! Надаємо для цього усе необхідне. Правоохоронці ризикують власним життям, щоб врятувати ваше – не нехтуйте цим. Збережіть себе та своїх дітей”, — наголосив Кириленко.