“Заощадження українців під загрозою, долар зробив різкий стрибок”: експерти пояснили, чи треба терміново мчати в обмінники

Новини

“Заощадження українців під загрозою, долар зробив різкий стрибок”: експерти пояснили, чи треба терміново мчати в обмінники

В Україні стрімко знижується курс долара, незважаючи на побоювання аналітиків щодо зворотного. Названо валюти, в яких краще зберігати заощадження в умовах нестабільної економіки.

Як інформує “biz.today.ua”, ще минулого місяця курс долара становив близько 39-40 грн, то зараз він упав до 38 грн. Економісти визнають знецінення долара, але вважають, що ситуація незабаром може змінитись. Аналітик Міжнародної Академії біржової торгівлі Євген Веновет оцінив ситуацію із нестабільним курсом валюти.

Що буде з доларом найближчим часом

Відзначено, що все залежатиме від дій Федерального резерву. Веновет вважає, що якщо Федеральний резерв не пом’якшить політику ставки, долар може повернутися до зміцнення. Ринок може знову зафіксувати паритет пари долар та євро на рівні 1 до 1.

Наразі євро зміцнює позиції на світовому валютному ринку, що відбивається на внутрішньому ринку та співвідношенні сил. Якщо долар почне зміцнюватись, євро падатиме.

В яких валютах краще зберігати заощадження

Експерт вважає, що не потрібно зберігати заощадження в одній валюті. Він назвав ідеальним валютним інвестиційним портфелем той, в якому третина суми залишається у національній валюті – гривні, третина – у доларах, і ще третина – у євро. За бажання можна придбати іншу надійну валюту, наприклад, швейцарський франк та британський фунт.

Долар знецінюється: українцям повідомили, у яких валютах краще зберігати заощадження

Євген Веновет зазначив, що коливання курсу долара можуть продовжуватися через нестабільну економічну ситуацію. Головне не залишати свої гроші лежати без діла, тому що так вони знецінюються і не принесуть жодного прибутку.

Джерело.