“Це моя історія на все життя”: що відомо про пораненого пілота, який знищив ворожий дрон (фото)

Новини

Дружина пілота розповіла, що його збили. Захисникові неба вже провели операцію.

Український пілот Дмитро Шкаревський зазнав поранення під час виконання бойового завдання. Боєць виклав фото і розповів про операцію.

Про це Шкаревський написав у Instagram 13 лютого. ТСН

Я чудом живий! Дякую вам всім за теплі слова, підтримку та переживання! Моє самопочуття, звичайно, бажає бути кращим, але найгірше точно позаду. Це моя історія на все життя”, – йдеться в повідомленні.

Пілот також повідомив, що 14 лютого в нього запланована операція і попереду дуже довгий шлях реабілітації: “Але вірю, що все буде ок”.

Про поранення свого чоловіка кілька днів тому розповіла у Мережі дружина Шкаревського Лілія. Вона вказала, що пілота “збили”.

“Сьогодні я прокинулась від повідомлення, яке було надіслане о 4 годині ранку – “я живий”. Не сильно надала тому значення, але чуть здивувало, чому ти пишеш саме так, бо завжди було: “все добре , прилетів, лягаю спати”. Якби я тільки знала, що тебе збили, а я спала…” – йдеться в дописі дружини пілота.

Вона зазначила, що публікує свій допис, аби українці знали, якою ціною на війні все дається захисникам.

“Зараз їду до тебе в лікарню, цілий день стримую сльози, бо ще треба всіх навколо заспокоїти, навіть наш Тедді розуміє, що щось не так. Не знаю, нащо я це пишу, але просто хочеться, щоб ви знали, якою ціною це все. Як важко чекати… Але не просто чекати звідкись там, а боятись, щоб дочекатись…”, – наголосила Лілія.

Зауважимо, що вдень 14 лютого у сторіз на Instagram-сторінці Шкаревського було опубліковане відео, з якого стає зрозуміло, що пілотові вже провели операцію і він відходить від наркозу.

Скриншот з відео / ©

Додамо, що захисник українського неба активно веде сторінку в соцмережі. Відомо, що 2019 року Шкаревський закінчив Харківський університет повітряних сил. Під час війни здійснював бойові вильоти на літаку МіГ-29.