Це останній рубіж: ЗСУ сильно прорвалися вперед, якою буде наступна ціль на Донбасі

Новини

ЗСУ присунулися до останнього рубежу росіян, який відкриває можливість просуватися не лише до Вугледару.

Просування ЗСУ йде з кількох ділянок фронту, що допоможе зайняти ключову точку перед рухом у бік Маріуполя. politeka.net

Військовий аналітик Роман Світан, полковник запасу Збройних Сил України, представив новий огляд військової ситуації за останню добу. Також він оцінив поточне становище поблизу населеного пункту Роботине.

ЗСУ, фронт, поле бою

«У районі Роботино та Урожайного рухаємося. На околицях Роботино ЗСУ справді перебувають, сюди перекидатимуть сили окупанти, тож далі рух буде нешвидким. Вони готують цілу солянку, доводиться «пломбувати» розриви та рухи. Наші бійці підходять до тих чисел у кілометрах, які можливі для наших військ на подальший прорив.

На південно-східній стороні Старомайорського, ближче до Урожайного рухаємось. Є оперативний контроль, буде відкрито направлення на Стармлинівку. Це останній рубіж росіян, робота буде важка, адже ця ділянка відкриє можливість працювати за Вугледаром. Цей виступ буде використаний для руху», – ділиться експерт.

 

Крім того, експерт вказав на несподівані фактори, які ускладнюють просування російських військ на Луганському напрямку. Він наголосив на наявності проблем в управлінні операцією та складності, пов’язані з місцевим рельєфом. Цей рельєф створює перешкоди наступу.