“Жодного злочину Росії не залишимо без відповіді”: Зеленський пообіцяв відповісти окупантам на терор. Відео

Новини

Щодня українські воїни дають свою справедливу відповідь на російське зло. Кожен знищений окупант, спалена російська техніка, вогонь замість їхніх штабів і складів та вся інша “бавовна” – це свідчення того, що ми жодного злочину Росії не залишимо без покарання.

Про це у вечірньому зверненні до українців говорив президент Володимир Зеленський. Він запевнив, що усюди наші воїни відповідають окупантам на терор (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини)obozrevatel.com

“Сьогодні російські окупанти жорстоко вдарили по Херсонщині. Є загиблі, є поранені. Загалом лише від початку цієї доби і до шостої вечора вже 17 повідомлень про обстріли лише в Херсонській області. А ще – Миколаївщина, Запоріжжя, Донбас, Харківщина, прикордоння з Росією в районах північного сходу”, – зазначив глава держави.

“Кожен знищений окупант, усі одиниці спаленої російської техніки, вогонь замість їхніх штабів і складів, дуже красномовне задимлення на Кримському мосту й не тільки – усе це свідчення, що ми жодного злочину Росії не залишимо без відповіді. І кожен наш воїн, який дає Україні результат на передовій – на всій протяжності фронту від Харківщини до Херсонщини, – кожен наш воїн має змогу повернути Україні справедливість“, – наголосив Зеленський.

Президент відзначив військових, які показали особливі результати на фронті, зокрема:

– 95-ту окрему бригаду ДШВ – за стійкість і результат у боях на Купʼянському напрямку;

– перший батальйон 67-ї окремої механізованої бригади, теж Купʼянський напрямок;

– десантники нашої славетної “Сімдесятдевʼятки” на Марʼїнському напрямку;

– Мелітопольський і Бердянський напрямок – глава держави подякував кожному воїну, який дає Україні необхідний результат.

“Бахмутський напрямок – молодці, хлопці!” – додав український лідер.

“Щоразу, коли є за що подякувати нашим воїнам, Україна стає ближчою до справедливості, ближчою до перемоги. А російські вбивці на нашій землі – ближчими до знищення. І лише так можемо створити умови, щоб уся Україна знов стала вільною та безпечною. Російські терористи повинні відчувати одне: їх буде знищено”, – наголосив Зеленський.

Крім того, президент відзначив медиків, які найбільше проявили себе в допомозі українцям на Херсонщині. Зокрема, йдеться про бригаду лікарів Херсонської обласної клінічної лікарні, медиків із бригад “екстренки”, лікарів міської лікарні та інших.

“Зброя для наших воїнів, підтримка для нашої держави, юридична відповідальність для російських терористів. Україна обовʼязково переможе! Але це буде наш спільний результат. Усіх, хто воює та працює заради України”, – підсумував глава держави.

Новина доповнюється…