Це реальна проблема для нас: експерт попередив українців про нову небезпеку через окупантів

Новини

Експерт також звертає увагу на збільшення використання безпілотних апаратів, зокрема, “шахедів”.

Існує ймовірність того, що противник зберігає ракети для можливих атак пізньої осені. Незважаючи на наявність інших атакуючих можливостей у російської армії, необхідно готуватися до потенційних ракетних ударів найближчим часом, оскільки ворог активно збільшує виробництво ракет і накопичує їх для майбутніх операцій. Про це детальніше висловився військовий експерт Олег Жданов.politeka.net

“Зараз ворог виробляє понад сотню ракет різних типів на місяць, і це досягає довоєнного рівня виробництва. Проте кількість ракет, випущених в Україну, поки що не настільки велика”, – поділився експерт.

Він припускає, що противник, можливо, заощаджує ракети і має намір використовувати їх ближче до пізньої осені та початку зими, коли настануть холоди та дощі. Ймовірно, їхньою метою буде пошкодження української інфраструктури, особливо у сфері енергетики.

Експерт також розповів, що в даний момент залізничні колії постійно зазнають артобстрілів.

Цей залізничний маршрут зазнає постійних артилерійських атак як з боку ворога, так і з боку українських сил. Важко стверджувати, що залізниця повністю під контролем однієї зі сторін конфлікту.