Каменських заблагала про допомогу, піднявши делікатну тему: “Друзі, врятуйте…”

Новини

Настя Каменських детально розповіла, чому ця тема є вкрай важливою і їй потрібна допомога, щоб підтримати інших.

Популярна українська співачка Настя Каменських , яка нещодавно випустила чергову пісню та поділилася деталями в Інстаграм, привернула увагу новим способом. Каменських попросила допомоги в українців, бо це є дуже важлива тема.politeka.net

Настя Каменських

Каменських поділилася своєю участю у благодійній ініціативі. Артистка стала донором крові та розповіла про це на своїй сторінці в Instagram. Відеоролик, на якому Каменських здає кров, був опублікований у соціальних мережах та викликав великий відгук.

У своєму повідомленні, Настя Каменських наголосила на важливості донорства та його здатності рятувати життя. Вона закликала своїх шанувальників та передплатників скористатися унікальною можливістю допомагати нужденним людям.

Каменських підкреслила, що кров, яку вона здала, може бути затребувана для різних категорій пацієнтів, включаючи тих, хто проходить хірургічні операції, військових, хворих на рак, та дітей, які борються зі страшними захворюваннями.

“Друзі, врятуйте життя, станьте донором крові!” – додала Каменських під постом.

Раніше Настя Каменських записала чуттєвий дует із відомою співачкою Асоль (Катя Гуменюк), яка тепер, схоже, виступає під творчим ім’ям SWOIIA.

Як видно, Настя Каменських та Катя Гуменюк не лише записали пісню, а й зняли на неї кліп. Варто зазначити, що Настя з’явилася в цій відеороботі в незвичайному жіночному образі, як і Катя.

Асоль, Катя Гуменюк, скріншот: Instagram