“Це жах”. Приниження Росії від МОК викликало в РФ істерику та шок

Новини

Російські функціонери та спортсмени закотили фірмову істерику після того, як Міжнародна федерація плавання (World Aquatics) затвердила критерії для набуття нейтрального статусу. Спортсменам із РФ дозволили брати участь виключно у особистих змаганнях та максимум по одному спортсмену на кожну дистанцію.

Таким чином, на Олімпіаду-2024 у Парижі, наприклад, не зможуть кваліфікуватися російські синхроністки. obozrevatel.com

“Все це ущербні умови, на яких наші спортсмени не виступатимуть, – сказав перший заступник голови Держдуми РФ, почесний президент Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков.

"Це жах". Приниження Росії від МОК викликало в РФ істерику та шок

Дворазова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лідія Іванова заявила, що не можна брати участь у турнірах за умов МОК.

“Я навіть таких ідіотських умов не передбачала, це вже якийсь знущання. Я тішуся, що вони втратили багато грошей на останній Олімпіаді. Ігри без нашої участі – курка другого гатунку! Це нецікаво, пропадає найгостріше, що приваблює спонсорів. Ми надто велика спортивна держава, щоб терпіти такі приниження. Бачите, вони вже докотилися до того, що не лише гімн та прапор забрали, а й говорити не можна”, – сказала 86-річна Іванова.

"Це жах". Приниження Росії від МОК викликало в РФ істерику та шок

Чотириразову чемпіонку світу із синхронного плавання Варвару Суботіну шокували вимоги World Aquatics.

“Я, звичайно, трошки в шоці від новин, але чомусь у мене було передчуття, що так трапиться, на жаль. Заборона на спілкування зі ЗМІ це взагалі жах, мені здається”, – цитує 22-річну Суботіну “Матч ТВ “.

"Це жах". Приниження Росії від МОК викликало в РФ істерику та шок

Головний тренер збірної Росії із синхронного плавання Тетяна Покровська назвала свавіллям рішення Міжнародної федерації плавання (World Aquatics).

Також розлютився і дворазовий олімпійський чемпіон Дмитро Саутін через умови допуску представників РФ до міжнародних змагань.