“Цілі СВО” набули протилежного значення: експерти розповіли про майбутні атаки по Москві

Новини

За прогнозами аналітиків, удари дронами по російській столиці збільшаться і стануть якіснішими.

П’ята за останній час гучна атака дронами на російську столицю дає підстави остаточно вважати, що війна прийшла на територію Росію, а самі удари триватимуть. Водночас, як офіційно підкреслюють в українському Міністерстві оборони, Україна не підтверджує своєї причетності до атак за допомогою безпілотників.

Про ймовірний розвиток подій і вірогодіність нових атак по російських територіях у коментарі для ТСН.ua розповіли експерти, які досліджують перебіг військових дій.

Атаки дронів по Москві триватимуть

Колишній речник Генштабу ЗСУ, військовий експерт Владислав Селезньов не виключає, що удари дронами по російських об’єктах – це операції, організовані українськими Силами оборони.

“На це натякають і секретар РНБО Данілов, міністр цифрової трансформації пан Федоров, і низка інших високопосадовців, – каже Селезньов. – Я впевнений у тому, що це працюють українські Сили оборони, які задіюють наявні компоненти – дрони-камікадзе морського й повітряного базування. Саме за їхньою допомогою ми несемо на територію Російської Федерації усвідомлення того, що якщо Росія використовує дрони, то і ми також це робимо. Атаки дронів спрямовані на руйнацію саме військових об’єктів на території Росії”.

За оцінками Селезньова, відтепер росіяни дедалі частіше відчуватимуть тиск.

“Міністр цифрової трансформації каже, що створення армії ударних дронів, дронів-камікадзе в перспективі призведе до того, що росіяни дедалі більше відчуватимуть тиск українських Сил оборони на їхню (російську – Ред.) інфраструктуру. На це натякає й заступник міністра оборони України генерал Гаврилов. Атаки дронів триватимуть“, – впевнений військовий експерт, аналізуючи останні новини щодо БпЛА.

До цього він додає, що саме дрони були обрані для атак не просто так.

“Відповідно з домовленостями із західними партнерами, ми не можемо використовувати ракети, які ми від них отримуємо, для завдавання ракетних ударів саме по території Росії”, – пояснив Владислав Селезньов.

Війна вже давно прийшла на територію Росії

З тезою про те, що війна вже давно перейшла російський кордон у бік Росії, погоджується і військово-политичний оглядач групи “Інформаційний спротив ” Олександр Коваленко.

Війна вже давно прийшла на територію Росії. Похід Пригожина на Москву – це теж був елемент війни. Це наслідки, які прийшли на територію Росії. РДК та “Легіон”, які діяли в Бєлгородській області – це також наслідки війни. Вибухи та інші інциденти – це теж наслідки війни, яку розпочала Росія. З кожним разом їх буде більше, зростати буде не лише кількісно, але й якісно. Наприклад, дрони, які атакували “Москву-Сіті” – вони заблокували на деякий час низку російських міністерств, які там розташовувалися”, – констатує Олександр Коваленко.