Ціни на популярні продукти обваляться, коли чекати на здешевлення: “Така ситуація продовжиться…”

Новини

В Україні скоро можуть суттєво подешевшати деякі продукти – втішний прогноз зробив економіст Олег Пензін.

За останній рік ціни на популярні продукти продовжували неухильно зростати, але незабаром це мало зміниться. Зокрема, ціни на багато овочів та фруктів в Україні впадуть, а вартість борщового набору знизиться. Такий втішний прогноз в ефірі зробив економіст Олег Пензін. politeka.net

магазин, супермаркет, продукти

Ситуація з очікуванням зниження ціни є традиційною для України, це називається “сезонним фактором”. Тому в Україні протягом найближчих трьох місяців ціни на овочі та фрукти в Україні впадуть, а вартість борщового набору знизиться.

“На борщовий набір, овочі, фрукти, які вирощуються на нашій території, ціни вже почали падати. Ми реально очікуємо, що десь у середині червня ціни на весь спектр овочів/фруктів будуть набагато нижчими, ніж місяць тому… Традиційно як починається літо ціни падають. Така ситуація триває, як правило, до середини/кінця вересня”, – зазначив Олег Пензін.

магазин, супермаркет, продукти

При цьому експерт зазначив, що після цього, коли зберуть урожай, розпочнеться сезон поступового зростання цін. Олег Пензін переконаний, що в найближчі три місяці ціни на продукти впадуть, а продуктовий кошик українців не буде таким же дорогим, як, наприклад, узимку.

До того ж, за травень в Україні значно подешевшали важливі продукти, що не може не тішити.