ЦЬОМУ РЕЦЕПТОВІ ВЖЕ КІЛЬКА ДЕСЯТКІВ РОКІВ, АЛЕ МОЇ ДІТИ І ЗАРАЗ ОБОЖНЮЮТЬ ЙОГО

Новини

Складові:

  • 1 ст. цукру
  • 3 яйця
  • 0,5 ч. л. соди оцет або лимонний сік для гасіння
  • 250 гр. масла або маргарину
  • 2,5-3 ст. борошна

Приготування:

Масло або маргарин розрізати на кілька частин і дати постояти щоб добре розм’якло.

У великій мисці починати (краще міксером) збивати яйця з цукром, додати гашену соду, ще раз збити, потім покласти масло (або маргарин) і як можна дрібніше його порубати, потім знову збивати, поки все не стане однорідним! Можна потихеньку додавати муку!

Додаємо до того часу, поки тісто зручно збивати міксером, потім додаємо потроху борошно, що залишилося, але помішувати продовжуємо ложкою!

Коли ложкою теж стає важко мішати, кладемо тісто в решту борошна (трохи борошна відсуваємо вбік, – додамо при необхідності) і починаємо вже вимішувати руками! Тісто НЕ повинно бути еластичним! Воно має залишитися м’яким, але не повинно липнути до рук. Якщо все ще липне, додайте ще трохи борошна і вимішайте, після пари повторів воно стане, як на фото!

Готове тісто треба накрити плівкою і поставити в холодильник.
Тим часом включаємо духовку, розігріваємо до 200 градусів.

Прикручуємо м’ясорубку!

Деко посипаємо борошном або застеляємо пергаментом і дістаємо тісто з холодильника. Відрізаємо приблизно чверть, решта ставимо назад в холодильник.

Тістові надаємо форму «ковбаски» і починаємо пропускати через м’ясорубку. Коли тісто починає виходити, чекаємо, поки воно опуститься сантиметрів на 5-7 і тоді рукою його піднімаємо знизу і зрізаємо ножем. Таким чином виходить правильна форма! Кладемо його на деко. Коли тісто в м’ясорубці закінчується, додаємо ще з холодильника і продовжуємо!

Намагайтеся робити все швидше щоб тісто не почало танути на столі і втратило форму!

Коли деко наповнене, ставимо в духовку і стежимо за готовністю! Середній час приготування 35-40 хвилин.

Охолоджене печиво можна посипати цукровою пудрою!

Смачного!